Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Nowomowa XI Forum Promocji

Kilkuset uczestników z całego województwa bierze udział w XI edycji Forum Promocji Województwa Łódzkiego. Pod Bełchatowem spotkali się specjaliści od marketingu i promocji. Warsztaty i wykłady potrwają do jutra. Pierwszy wygłosił Marcin Prokop – znany dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna.

Forum jest cyklicznym wydarzeniem, narzędziem wspierającym proces budowania marek regionalnych oraz lokalnych. Jest także miejscem wymiany pomysłów, doświadczeń w tym zakresie oraz tworzenia sieci połączeń i generowania nowych idei, inicjatyw, programów i działań. W trakcie Forum omawiane będą dobre praktyki w marketingu terytorialnym oraz zagadnienia związane z budowaniem wizerunku, w kontekście wsparcia procesu budowania przewagi konkurencyjnej marki regionalnej „Łódzkie Promuje”.

Tegoroczne wydarzenie umożliwi pogłębienie wiedzy z zakresu szeroko pojętej nowoczesnej promocji miast i regionów, ze szczególnym uwzględnieniem procesu budowania marki miejsca z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego oraz reklamy telewizyjnej. W trakcje tego dwudniowego wydarzenia nie zabraknie również wykładów dotyczących obszaru promocji turystycznej oraz działań skierowanych do najmłodszych mieszkańców naszego regionu – powiedział Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!