Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nowa Lewica prezentuje część swoich kandydatów do Sejmu

Piotrkowska Nowa Lewica, zaprezentowała w sobotę na piotrkowskim Rynku grupkę swoich kandydatów do Sejmu w okręgu wyborczym nr 10. Zgodnie z zapowiedziami, listę otwiera dotychczasowa posłanka Anita Sowińska. Na ostatnim miejscu jest Artur Ostrowski, były parlamentarzysta lewicy.

Na piotrkowskim rynku, zaprezentowali sie: radny Dariusz Cecotka (4 na liście), psycholog i terapeuta Jan Gierzyński (8), biegła sądowa Monika Sulka (15), a także były poseł Artur Ostrowski (18).

Jest takie pytanie, co jest w tej chwili najważniejsze. Najważniejsze jest to, że w październiku każdy będzie mógł dokonać wyboru: czy chce, żeby Polska była rządzona przez jedną partię, a tak na prawdę przez jednego człowieka – prezesa tej partii, czy chcemy, żeby nasz kraj był demokratycznym pluralistycznym państwem? W związku z tym, każdy dokona wyboru i wybierze swoich przedstawicieli. Ja zachęcam do tego, aby głosować na demokratyczną opozycję. Dzięki temu, będzie można stworzyć nowy rząd. Nie da się tego jednak zrobić bez wyborców Lewicy – mówił w Piotrkowie Artur Ostrowski.

Nowa Lewica – co może się wydawać się zaskakujące dla wielu – nie pokazuje całej listy, a jedynie pojedyncze nazwiska. Pełna lista być może znana będzie w przyszłym tygodniu.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
27 sierpnia, 2023 20:35

Tych kandydatów to tylko Ostrowski poza tym pozostali niech się wezmą do konkretnych robót a nie chcą być w sejmie. cChciała byc. Spolecznikami to niech zaczną robotę od miasta Piotrkowa bo tutaj trzeba dużych dużych zmian

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!