Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Do środy nieczynny będzie przejazd kolejowy na Słowackiego – ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA

Wyłączony z użytkowania jest przejazd kolejowy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Pracownicy PKP PLK wymieniają podbudowę jednego z torów.

W piątek (23.06) rano wyłączony z ruchu został przejazd kolejowy na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Ma to związek z pracami przy wymianie torowiska. – Na przejeździe kolejowo-drogowym na ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim w terminie 23-27 czerwca PKP Polskie Linie Kolejowe SA w porozumieniu z zarządcą drogi przeprowadzą planowy remont jednego toru oraz poprawę odwodnienia przejazdu. Dla kierowców wytyczono objazdy. Przywrócenie ruchu nastąpi w środę, 28 czerwca. Efektem prac realizowanych w ramach robót utrzymaniowych będą sprawne i bezpieczne przejazdy pociągów i samochodów przez skrzyżowanie drogi z torami. Wartość zadania to ok. 170 tys. złotych – informuje Rafał Wilgusiak z zespołu prasowego PKP PLK.

Kierowcy powinni korzystać z objazdów. By przedostać się na drugą stronę torów, można pojechać ulicą Wojska Polskiego oraz Piłsudskiego, a także przez przejazd kolejowy na ulicy Rolniczej oraz Roosevelta i Moryca.

5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
23 czerwca, 2023 17:52

A możecie zapytać, kiedy zostanie kompleksowo poprawiony stan nawierzchni tego przejazdu, żeby nie wyglądał jak w Burkina Faso?

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!