Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nie żyje Elżbieta Łągwa-Szelągowska

W piątek zmarła Elżbieta Łągwa-Szelągowska. Od 10 lat była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Miała 60 lat.

Elżbieta Łągwa – Szelągowska urodziła się we wrześniu 1960 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Od ponad 30 lat współtworzyła życie kulturalne w naszym mieście. Była absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na studiach podyplomowych w zakresie zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury. W latach 1997-2011 pełniła funkcję dyrektora Przedszkola Samorządowego Nr 16, a od marca 2011 roku była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Nie wiem co powiedzieć.
Elżbieta Łągwa-Szelągowska
Cudowna osoba z ogromną wiedzą, pasją, energią, a co najważniejsze czułością dla otoczenia, dla dzieci, z uważnością i sercem na dłoni, dziś pozostawia wyrwę w moim zawodowym świecie.
Wspólne warsztaty, jurorowanie, rozmowy, projekty…
Praca z Nią zawsze była dla mnie bajeczna.

Barbara Wójcik-Wiktorowicz
3.4 13 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
7 maja, 2021 21:52

Elu tak bardzo mi smutno.Będzie Ciebie brakować.Dzisiaj wspominam nasze fajne czasy licealne.Konkursy recytatorskie,wyjazdy na zimowiska,akademie szkolne,w których brałyśmy razem udział.Twoich synów Michała i Jerzyka,z których tak bardzo byłaś dumna.Dzisiaj żałuję że ostatnio tak rzadko się widywałyśmy.Dobrzy ludzie zbyt szybko odchodzą.Będę pamiętać.Zawsze byłaś dla mnie dobra i serdeczna.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!