reklama
KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nela potrzebuje naszego wsparcia!

Nela ma 19 lat. To otwarta i wrażliwa osoba, która z radością realizowała swoje pasje. Wiele lat trenowała taniec towarzyski a ostatnio spełniała swoje kolejne marzenia, podróżując po świecie jako modelka. Jej odwagę i determinację w dążeniu do celów w sposób dramatyczny przerwał wypadek. – Zwracamy się z prośbą o pomoc. Pięć tygodni temu naszą ukochaną córkę potrącił samochód. – mówią rodzice Neli.

– Na kilka dni przed maturą, podczas spaceru, naszą córkę potrącił na przejściu dla pieszych samochód. Nieprzytomna Nela trafiła do szpitala, w którym trwała walka o jej życie. W związku z wielonarządowym urazem, w tym głowy i kręgosłupa, jej stan był bardzo ciężki. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Po dwóch tygodniach podjęto próbę wybudzenia, niestety nie powiodła się. – mówi ojciec dziewczyny.

– Aktualnie Nela wciąż przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan jest stabilny, stopniowo wybudza się ze śpiączki i choć nie może się jeszcze z nami porozumiewać, każdego dnia robi wielkie postępy i pokazuje siłę swojego charakteru. Niestety nie wszystko zależy od Neli. Na tym etapie konieczna jest natychmiastowa rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku. – dodaje mama Neli.

Czas odgrywa tu nadrzędną rolę i jedyną alternatywę stanowi placówka prywatna, która oferuje wszechstronną pomoc w powrocie do sprawności po tego typu zdarzeniach. Przed Nelą wielomiesięczne leczenie a koszt pobytu w takim ośrodku wynosi ok. 25 000 złotych miesięcznie. Rodzice pełni nadziei proszą o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji, dzięki której ich córka ma szanse na powrót do zdrowia. – Wierzymy, że dzięki modlitwom i finansowemu wsparciu Państwa, Nela będzie nadal mogła realizować swoje życiowe plany. – dodają rodzice młodej piotrkowianki.

Wpłaty na leczenie Neli można dokonać za pomocą serwisu Zrzytka.pl

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!