Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nadal nie ma chętnych na prowadzenie piotrkowskiej porodówki i pediatrii

Do kolejnego konkursu na prowadzenie pediatrii, neonatologii i porodówki w Piotrkowie, znowu nie wpłynęła żadna oferta. Teraz NFZ ogłosi rokowania, by zachować ciągłość pracy oddziału.

Przypomnijmy, że był to drugi konkurs jaki ogłosił Narodowy Fundusz Zdrowia na prowadzenie oddziałów neonatologicznego, położniczo-ginekologicznego i pediatrycznego na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. – W tych postępowaniach nie wpłynęła żadna oferta. Kolejnym naszym krokiem, aby zapewnić mieszkańcom bez żadnych przerw dostęp do świadczeń będzie ogłoszenie rokowań. Zostaną one ogłoszone niezwłocznie, tak aby mieszkańcy powiatu piotrkowskiego i Piotrkowa Trybunalskiego mieli od 1 lutego zapewniony w sposób nieprzerwany dostęp do świadczeń na porodówce, na oddziale pediatrycznym i neonatologicznym – informuje Anna Leder, rzeczniczka prasowa ŁOW NFZ. – Czas po ogłoszeniu rokowań na złożenie oferty do Narodowego Funduszu Zdrowia będzie wynosił tydzień dodała rzeczniczka.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Zarząd Powiatu Piotrkowskiego oraz Zarząd Województwa Łódzkiego podpisały porozumienie które reguluje sprawy przekazania sprzętu, użyczenia budynku oraz regulację spraw pracowniczych.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: