Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Na Sulejowskiej powstanie nowy Park Handlowy

Na terenach byłej Piotrkowskiej Fabryki Mebli, jesienią tego roku ruszy budowa nowego kompleksu handlowego N-Park Piotrków. – Planujemy, aby N-Park w Piotrkowie Trybunalskim osiągnął powierzchnię ok 7.700 metrów kwadratowych, i został otwarty dla naszych Klientów jeszcze w II kwartale 2023 roku – zapewniają inwestorzy.

Jak czytamy w serwisie czytamy w serwisie propertynews.pl – Parki handlowe znane pod szyldem „N-Park”, należące do Napollo rosną w siłę. Obiekty zyskały na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. Co do zasady N-Parki powstają w centrach osiedli mieszkaniowych aglomeracji i w miastach w całej Polsce. Park handlowy, który powstanie w Piotrkowie Trybunalskim, będzie znajdował się przy ulicy Sulejowskiej. Atrakcyjność tej lokalizacji dodatkowo umacnia fakt sąsiedztwa marketu budowlanego OBI, co ułatwi klientom generalne zakupy. Już po wakacjach ruszą prace budowlane nad naszym nowym obiektem – zapewnia Dorota Beltrani, dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO.

W piotrkowskim N-Parku klienci będą mogli odwiedzić m.in. sklep z branży spożywczej, RTV i AGD, odzieżowej, beauty czy wnętrzarskiej – już zakontraktowani najemcy to znane sieci handlowe jak m.in. Stokrotka, RTV Euro AGD, Sinsay, Jysk, kaes. Napollo zaproponuje więc klientom zakupy m.in. w supermarkecie spożywczym Stokrotka oraz ofertę popularnej restauracji typu fast food. Kompaktowy park handlowy słynie bowiem z tego, że realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, dodatkowe uzupełniając je o ofertę specjalistyczną – informuje propertynews.pl.

4.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!