Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Galeria „Stary Areszt” – jakie zaszły zmiany?

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o zmianie właściciela obiektów Galerii Stary Areszt w Piotrkowie przy Wojska Polskiego 24. Pytamy dziś właściciele obiektu, jaki pomysł ma na rozwój tego miejsca.

– Przede wszystkim zachowamy funkcje handlowo-usługowo-gastronomiczne – zapewnia Radosław Groblewski. – Na pewno pozostanie tutaj dyskont spożywczy, a także centrum bankietowe. Prowadzimy rozmowy z dużą siecią klubów fitness. Być może zajmie ona znaczną część naszego obiektu. Rozmawiamy także z barberem, czy innymi drobnymi najemcami. W przyszłości chcemy także wyremontować dalszą część obiektu, i może stworzyć tam powierzchnie usługowo-biurowe – dodaję Groblewski.

Od niedawna w Galerii Stary Areszt obowiązują bilety parkingowe. – To efekt wielokrotnych sygnałów jakie dochodziły do nas zarówno od klientów dyskontu spożywczego, jak i osób które odwiedzają centrum bankietowe. Klienci tych obiektów skarżyli się, że brakuje miejsc parkingowych, a przypomnę, że w galerii mamy dwa parkingi na 80 pojazdów. Niestety często były one zajęte przez pracowników różnych instytucji czy sklepów które znajdują się niedaleko nas. Stąd pomysł na wprowadzenie biletów parkingowych – wyjaśnia Groblewski.

Wprowadzenie biletów zwiększyło rotację na parkingu, a dzięki temu łatwiej jest zaparkować samochód przyjeżdżając na przykład na zakupy. Teraz miejsca czekają na klientów. Jakie są zasady parkowania? – Dla wszystkich klientów sklepów pierwsze półtorej godziny jest bezpłatne. Dodatkowo klienci centrum gastronomicznego po wpisaniu do tabletu znajdującego się w restauracji, swojego numeru rejestracyjnego, także mogą parkować za darmo – informuje Radosław Groblewski.


3.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!