SulejówWydarzenia

Na Dzień Dziecka nowe boisko i plac zabaw

Zapraszamy na oficjalne otwarcie kompleksu rekreacyjnego przy ulicy Szkolnej w Sulejowie. Zrewitalizowany teren wzbogacił się o siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci oraz profesjonalne boisko do gry w piłkę nożną.

Zabawę rozpoczynamy 1 czerwca już o godzinie 10.00. Animatorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie zadbają o to, aby każdy mógł świętować ten wyjątkowy dzień przy doskonałej zabawie, przy dźwiękach najnowszych hitów z aktualnych list przebojów! – zapewniają organizatorzy.

A już następnego dnia – 2 czerwca w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, na finał Gminnego Dnia Dziecka, odbędzie się wielka, długo oczekiwana premiera pierwszego spektaklu teatralnego Sulejowskiej Grupy Teatralnej „aMOKtorzy”, pt. „Opowieść o S.”

Czy będzie to opowieść o Sulejowie? O skarbach? O sprawiedliwości? A może pod enigmatyczną literą „S” kryje się coś bardziej mrocznego? Aby dowiedzieć się więcej, przyjdźcie koniecznie na premierowy występ dzieci z Gminy Sulejów, które otwierają nowy rozdział w kulturze w naszym regionie.

Autorski scenariusz i muzyka, efekty specjalne, własnoręcznie tworzona scenografia, kostiumy i rekwizyty z Łódzkiego Centrum Filmowego. To wszystko już 2 czerwca o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!