Mieszkanka Sulejowa trafiła za kratki

Views: 1389

Praca piotrkowskich policjantów doprowadziła do zatrzymania 29-letniej mieszkanki powiatu, podejrzanej o próbę wyłudzenia pożyczki gotówkowej na kwotę 18 tysięcy złotych. W przestępczym procederze kobieta wykorzystała sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją piotrkowskiej komendy  zatrzymali 29-letnią mieszkankę Sulejowa, która chciała wyłudzić kredyt w wysokości 18.000 złotych.  Kobieta podczas załatwiania formalności w jednej z palcówek bankowych na terenie miasta, przedłożyła podrobione zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Okazało się, że sulejowianka nie była nigdy zatrudniona w firmie, której dane widniały na dokumencie. Kobieta usłyszała już zarzuty oszustwa. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prokuratura zastosowała wobec podejrzanej dozór policyjny. Sprawa jest rozwojowa. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

Komentarzy: 1

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. Za próbę wyłudzenia 18 tys biednej kobiecinie grozi osiem lat a ile grozi panu P.za zagarnięcie 850 mln ? i to jest sprawiedliwość “prawo i sprawiedliwość”