Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Miejska ślizgawka czynna od piątku

Mamy świetną informację dla fanów jazdy na łyżwach. Od piątku rusza dwunasty sezon na lodowisku w parku ks. J. Poniatowskiego.

W ostatnich dniach na ślizgawce zakończono prace przygotowawcze. – Osobiście sprawdziłem taflę przed nowym sezonem. Jest odpowiedniej twardości, także od andrzejkowego piątku zapraszamy do wspólnej zabawy na łyżwach – opowiada Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ceny wejściówek kolejny rok z rzędu pozostały na niezmiennym poziomie. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 – 14.00, bilet ulgowy kosztuje 3 zł, a normalny 5 zł. Natomiast od poniedziałku do piątku, po 14.00 i w weekendy, za bilet ulgowy zapłacimy 4 zł, a za normalny 8 zł. Tradycyjnie przygotowano także ofertę dla rodzin. Bilet rodzinny kosztuje 7,5 zł (5 zł rodzic oraz 2,5 zł dziecko).

Uczniowie piotrkowskich szkół, w ramach lekcji wychowania fizycznego, zapłacą symboliczną złotówkę. Uruchomiona zostanie także wypożyczalnia łyżew, a koszt wypożyczenia to 3 zł za godzinę. Karnety z ubiegłego roku zachowują ważność.

Lodowisko będzie otwarte codziennie w godz. 9.00 – 21.00.

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj dyskusję  
Powiadom o
Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close