reklama
GminyŁęki SzlacheckieWażne wiadomościWydarzenia

Leśny śmieciarz złapany na gorącym uczynku! – zobacz film

Leśnicy Nadleśnictwa Piotrków na gorącym uczynku złapali mieszkańca gminy Łęki Szlacheckie, który wyrzucał w lesie śmieci. Mieszkaniec powiatru nie dość, że musiał śmieci zabrać ze sobą, to jeszcze dostał najwyższy przewidziany prawem mandat.

O sprawie na swoim profilu na facebooku napisało Nadleśnictwo Piotrków. Załączono także nagranie wideo, na którym widać jak przyłapany mężczyzna musi posprzątać wyrzucone śmieci, a funkcjonariusz Straży Leśnej wypisuje mu mandat.

Tym razem nie udało się podrzucić śmieci w Leśnictwie Stobnica! Miejsca postojowe, jakie przygotowują leśnicy, to nie wysypiska śmieci! Zainstalowane tam kosze nie są przeznaczone do składowania przy nich odpadów komunalnych. Przekonał się o tym „działkowicz” z Gminy Łęki Szlacheckie, który nie posiadając umowy na odbiór śmieci, kilkakrotnie, pozostawiał je w lesie. Tym razem czekała na niego niespodzianka. Patrol Straży Leśnej z Nadleśnictwa Piotrków, RDLP w Łodzi, zamontował w tym miejscu monitoring. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Oprócz najwyższego mandatu nałożonego na sprawcę, śmieci trzeba było zabrać z powrotem.

Czyste lasy.

Tym razem nie udało się podrzucić śmieci w Leśnictwie Stobnica!Miejsca postojowe, jakie przygotowują leśnicy, to nie wysypiska śmieci!Zainstalowane tam kosze nie są przeznaczone do składowania przy nich odpadów komunalnych.Przekonał się o tym "działkowicz" z Gminy Łęki Szlacheckie, który nie posiadając umowy na odbiór śmieci, kilkakrotnie, pozostawiał je w lesie. Tym razem czekała na niego niespodzianka.Patrol Straży Leśnej z Nadleśnictwa Piotrków, RDLP w Łodzi, zamontował w tym miejscu monitoring. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Oprócz najwyższego mandatu nałożonego na sprawcę, śmieci trzeba było zabrać z powrotem.Ministerstwo Środowiska

Opublikowany przez Nadleśnictwo Piotrków,Lasy Państwowe Poniedziałek, 20 lipca 2020
4.5 11 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!