Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kto dał im prawo jazdy?

Takie pytanie zapewne zadaje sobie każdy kto ogląda te zdjęcia, albo kto widział takie sytuacje na żywo. Wszyscy mają świadomość, że w ostatnim czasie – delikatnie mówiąc – fatalnie jeździ się ulicami Piotrkowa i okolic, jednak we wszystkim należy zachować zdrowy rozsądek – tutaj, niektórym kierowcom, na pewno go zabrakło.

Przez remont i budowę autostrady A1, ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejeżdża kilka razy więcej pojazdów niż zwykle. Wyłączony fragment Wojska Polskiego także nie pomaga w płynnym przejeździe przez Piotrków. Niestety tysiące pojazdów skutecznie utrudnia ruch na ulicach. Nie ma dnia, by największe w Europie rondo nie “stanęło” zakorkowane. Zakorkowane jest także miedzy innymi Krakowskie Przedmieście, Śląska, Skłodowskiej-Curie, Wolborska, Rakowska, Łódzka, Sikorskiego i….

Jedni kierowcy pokornie ćwiczą cierpliwość i poruszają się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, inni…. wykazują się mniejszą cierpliwością.

Na zdjęciach zrobionych wczoraj przez panią Monikę na ulicy Wolborskiej przy rondzie z ulicą Miast Partnerskich, widać jak kilku kierowców za nic ma przepisy o ruchu drogowym. – Jestem ciekawa co by zrobili ci kierowcy gdyby nagle nadjechało tędy pogotowie albo straż pożarna mówi w rozmowie z nami autorka zdjęć. A wy jak oceniacie zachowanie kierowców?

Tagi

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jak widać mandaty są za niskie. A takiego kierowcę policja powinna potraktować jak na zachodzie – na glebę a samochód na policyjny parking. Może wtedy do nich dotrze że robią źle?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close