GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Krzysztof Kuliński – wójt gminy Grabica – miał najwyższe poparcie w centralnej Polsce!

To najlepszy wynik w całym województwie łódzkim. Krzysztof Kuliński – jedyny kandydat na wójta gminy Grabica, osiągnął poparcie na poziomie 92,13%.

Sukcesem Krzysztofa Kulińskiego było już to, że żaden z kandydatów nie odważył się konkurować z obecnym wójtem gminy Grabica. Mieszkańcy na karcie wyborczej znaleźli tylko jedno nazwisko, ale za to dwa okienka, w których mogli postawić znak X. Pytanie brzmiało: Czy jesteś za wyborem Krzysztofa Kulińskiego na wójta gminy Grabica. Aż 92,13% głosujących, opowiedziało się za tym, by aktualny wójt rządził gminą przez następne lata.

Przyznam że jestem przeszczęśliwy z takiego wyniku. Gdyby było 80% poparcia też byłbym zadowolony – mówi z uśmiechem Krzysztof Kuliński i dodaje: – Zazwyczaj w wyborach kiedy jest tylko jeden kandydat, nie ma aż takiej mobilizacji, a jednak ponad 92% głosujących dało mi swoje poparcie. Takie poparcie jest dla mnie niezwykle motywujące. Traktuję to jako docenienie tego, co zostało zrobione w gminie, a dzieje się bardzo dużo. Nie zbaczając na wybory, cały czas pracowaliśmy przy przeprowadzeniu przetargów, między innymi na budowę kanalizacji. Dzięki temu, że odbywały się wybory, było nieco mniej zleceń, i w związku z tym, udało nam się wynegocjować bardzo dobrą cenę – dodaje wójt.

A nowa kanalizacja wybudowana będzie w miejscowościach: Olendry, Polesie, Bąkowiec, Majków Mały. Prace powinny rozpocząć się w trzecim kwartale tego roku, a zakończyć w przyszłym roku.

3.5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!