Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Konwencja PIS w Piotrkowie

Kilkaset osób witało na wczorajszej konwencji wyborczej lidera Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Sala piotrkowskiego MOKu pękała w szwach, a po wejściu do środka prezesa partii, tłum skandował jego imię. Nie mniej gorąco było przed budynkiem MOKu, gdzie ten sam tłum który przed godziną krzyczał “Jarosław, Jarosław”, teraz pokrzykiwał na grupę działaczy KODu którzy trzymali tabliczki z napisem KONSTYTUCJA.

By wejść na spotkanie z prezesem PiS, trzeba było wcześniej się zarejestrować i otrzymać specjalną przepustkę. Sam Jarosław Kaczyński nie wszedł do budynku od frontu, lecz z tyłu sceny.

– Polska wieś ma bardzo poważny udział w transferach środków z programów społecznych. Wsparły one polską wieś i podniosły poziom życia. Zabezpieczyliśmy polską ziemię, która była zagrożona. Ziemia musi być polska i należeć do polskich rolników – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim. Zaznaczył, że trzeba ciężko pracować, bo chodzi o sprawy najważniejsze – o przyszłość Polski i przyszłość Polaków. – Droga, którą idziemy wiedzie ku celowi, jakim jest Polska szczęśliwa, dumna, zasobna i niczym nieustępująca naszym sąsiadom. Taka Polska jest możliwa. Jestem głęboko przekonany, że zwyciężymy – powiedział Kaczyński.

Foto: D.Kowalski, Facebook M.Kołodziejczyka

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x