Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Komendant Miejski Policji Krzysztof Mikułowski odchodzi ze stanowiska

Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim pożegnał się dziś (15.01) z kadrą kierowniczą oraz pracownikami piotrkowskiej jednostki. Od 16 stycznia 2021 roku obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim będzie pełnił insp. Krzysztof Dąbrowski.

W uroczystości z okazji odejścia na emeryturę Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Krzysztofa Mikułowskiego wzięli udział I Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim – mł. insp. Jacek Rzepkowski oraz Z-ca Komendanta Miejskiego w Piotrkowie Trybunalskim – mł. insp. Bogdan Ociepa. Z uwagi na pandemię uroczystość odbyła się w kameralnym gronie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim pożegnał się również z kadrą kierowniczą oraz pracownikami jednostki. Podczas porannej odprawy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin również złożył podziękowania za wieloletnią służbę mł. insp. Krzysztofowi Mikułowskiemu.

Od 16 stycznia 2020 roku obowiązki na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim będzie pełnił insp. Krzysztof Dąbrowski. (KMP)

2 11 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!