Artykuł partnerskiArtykuły SponsorowanePiotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzeniaZapasy

Kolejne sukcesy zawodników AKS

Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym.

Podczas zawodów w Radomiu, złoty medal w kategorii 82 kg wywalczył Stanisław Fussy, aktualny mistrz Europy do lat 17. Srebrny krążek zdobył Filip Loch (kat. 77 kg),a brązowe – Patryk Robaszek (kat. 87 kg) i Igor Jarek (kat. 97 kg).

Z kolei podczas mistrzostw Polski w zapasach kobiet do lat 15, brązowy medal wywalczyła Maja Kacperska. To jak dotąd największy sukces w karierze młodej zawodniczki AKS.