KulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Kolejne eliminacje zawodów w powożeniu

Zapraszamy na Halowe Zawody Towarzyskie w Powożeniu o Puchar Stada Ogierów w Bogusławicach i Stajni Qando w Jeżowie. Przed nami III eliminacje zaplanowane na 05-06.02 (sobota, niedziela), które odbędą się w Jeżowie.

Na całość zmagań składają się cztery eliminację, które wyłonią grono finalistów. Zawody są sprawdzianem umiejętności jeźdźców z całej Polski, a także stanowią doskonałą okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń. – W rozgrywanych eliminacjach przewidujemy start około 40 zaprzęgów, które zostaną oceniane przez sędziów, a zwycięzcy z każdej kategorii zostaną nagrodzeni. – zapowiadają organizatorzy. III eliminacje zaplanowane na 05-06.02 (sobota, niedziela), które odbędą się w Jeżowie. Kolejne zaplanowano na 12-13.03.2022r. w Stadzie Ogierów w Bogusławicach (Finał Zawodów)

Przedsięwzięcie jest adresowane zarówno do osób zawodowo zajmujących się jeździectwem, a także lokalnej społeczności, miłośników koni oraz amatorów jeździectwa. Jednym z podstawowych celów zawodów jest propagowania jeździectwa jako formy spędzania wolnego czasu oraz aktywności fizycznej. 

Honorowy Patronat nad Halowym Pucharem Powożeniowym Stada Ogierów w Bogusławicach i Stajni Qando w Jeżowie objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Andrzej Jaros. Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.  

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!