reklama
GminyWażne wiadomościWydarzenia

Zawody w powożeniu – tym razem w Jeżowie

Zapraszamy na Halowe Zawody Towarzyskie w Powożeniu o Puchar Stada Ogierów w Bogusławicach i Stajni Qando w Jeżowie. Przed nami II eliminacje zaplanowane na 08-09.01 (sobota, niedziela), które odbędą się w Jeżowie.

Na całość zmagań składają się cztery eliminację, które wyłonią grono finalistów. – Zawody są sprawdzianem umiejętności jeźdźców z całej Polski, a także stanowią doskonałą okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń. W rozgrywanych eliminacjach przewidujemy start około 40 zaprzęgów, które zostaną oceniane przez sędziów, a zwycięzcy z każdej kategorii zostaną nagrodzeni. – mówi Jacek Ostrowski z bogusławickiego stada ogierów. .

I Eliminacja w Stadzie Ogierów w Bogusławicach już za nami. Kolejne zawody odbędą się w terminach:

III Eliminacja 05-06.02.2022r. Stajnia Qando w Jeżowie

IV Eliminacja 12-13.03.2022r. Stado Ogierów w Bogusławicach (Finał Zawodów)

– Przedsięwzięcie jest adresowane zarówno do osób zawodowo zajmujących się jeździectwem, a także lokalnej społeczności, miłośników koni oraz amatorów jeździectwa. Jednym z podstawowych celów zawodów jest propagowania jeździectwa jako formy spędzania wolnego czasu oraz aktywności fizycznej. – dodaje Aleksandra Szulc ze stajni Qando

Organizatorami zawodów są: Stado Ogierów w Bogusławicach, Stajnia Qando w Jeżowie oraz Stowarzyszenie Napoleońska Zagroda. Honorowy Patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Andrzej Jaros. Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!