Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kolejna awaria ciepłociągu w Piotrkowie. Może powinniśmy się do tego przyzwyczaić?

Do kolejnej awarii ciepłociągu doszło w tym sezonie grzewczym. Tym razem ogrzewania i ciepłej wody nie będzie na starówce i części osiedla Wyzwolenia. Kaloryfery powinny być ciepłe jutro po południu.

Ogrzewania ma nie być w okolicach Pereca, Wojska Polskiego, Wolborska, Wierzejska, Nowy Świat, Reagana i Sulejowska. Ciepłownia wydała w tej sprawie komunikat.

W związku z pracami związanymi z usuwaniem awarii odwodnienia magistralnej sieci ciepłowniczej zlokalizowanego w rejonie al. Mikołaja Kopernika pomiędzy komorami ciepłowniczymi K-26 i K-28 (I LO/ul. Pereca) informujemy, że w dniu 03.03.2023 r. od godz. 12.00 została wstrzymana dostawa ciepła do węzłów cieplnych zasilanych z komory K-28. Brak dostaw ciepła nastąpi w obiektach zlokalizowanych pomiędzy ulicami: Pereca, Wojska Polskiego, Wolborska, Wierzejska, Nowy Świat, Reagana i Sulejowska.

Przewidywany termin wznowienia dostawy ciepła w dniu 04.03.2023 r. w godzinach popołudniowych. Za trudności związane z brakiem ciepła przepraszamy. Prosimy poszczególne Administracje budynków o powiadomienie mieszkańców.

Czytamy w komunikacie piotrkowskiej ciepłowni.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!