Wydarzenia

Kolejna akcja „Daj włos”

Już w najbliższy wtorek (05.06) w salonie fryzjerskim „Perfekt” będzie można za darmo ściąć włosy i przekazać je na peruki dla pacjentek chorych na nowotwory. Warunek jest jeden, włosy muszą mieć długość minimum 25 centymetrów. Chętni do skorzystania z tej możliwości proszeni są o wcześniejsze ustalenie godziny wizyty.

– Faktycznie już nie pierwszy raz organizujemy taką akcję. Sama przeszłam chorobę nowotworową i wiem jaki to problem, szczególnie dla kobiety. Wykorzystując moje doświadczenie z nowotworem, a przy tym wykonując swoją pracę – pomagam. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą oddawać swoje włosy. – mówi Agnieszka Hamala-Wujek, właścicielka salonu. – Cały czas współpracujemy w Centrum Onkologicznym Nu-Med z Tomaszowa Mazowieckiego. Centrum w ramach tej akcji funduje dla wybranych klientek bezpłatne badania piersi. Staram się zaszczepiać tę akcję u innych. Współpracuję także z Technikum Fryzjerskim przy Sienkiewicza, młodzież z tej szkoły bardzo mi pomaga przy tej akcji. Wierzę, że dobro wraca – dodaje pani Agnieszka.

Z roku na rok, coraz więcej osób jest zainteresowanych akcją.Ważną informacją jest to, że usługa strzyżenia jest darmowa, a właścicielka salonu nie ukrywa, że termin akcji nie jest przypadkowy. – Jesteśmy już po sezonie komunijnym, wiele dziewczynek chce już ściąć włosy, liczymy że przekażą je na na szczytny cel, a nie wyrzucą do kosza – mówi z uśmiechem Agnieszka Hamala-Wujek.

Już teraz zapisanych jest około 20 osób. By oddać włosy, należy skontaktować się z salonem Perfekt, ul. 9-go Maja 8A, tel. 44 646 62 61.

 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!