Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej podsumowali kampanię wyborczą

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej, podziękowali w piątek swoim wyborcom za kampanię. – To była niezwykle trudna walka. Kampania była nierówna – mówili zgodnie kandydaci KO.

Oto drużyna Tuska, która kończy dziś działania w trakcie kampanii wyborczej do Parlamentu. Chcemy podziękować wszystkim, których spotkaliśmy podczas tej kampanii. Chcemy podziękować wszystkim, których spotkaliśmy w tej kampanii. Chcemy podziękować za u ściśnięte dłonie, za uwagi, które kierowaliście państwo pod naszym adresem. Pod adresem autorów programu “100 konkretów na 100 dni”. Kampania wyborcza ma swoje reguły. Drużyna Tuska prowadziła tę kampanię w sposób szlachetny. Chcę podziękować kandydatom, którzy stanęli dziś w Rynku, że właśnie w ten sposób, szanując rywali, szanując konkurentów, zabiegali o poparcie państwa w najbliższych wyborach – mówił poseł Cezary Grabarczyk. – To, co ważne, co usłyszeliśmy na szlaku kampanijnym, to droga ekspresowa S12, na którą czeka nie tylko Piotrków, nie tylko Sulejów, Opoczno, ale także mieszkańcy Radomia. To potrzeba większego zainteresowania rządu problemami samorządów, którym rząd Prawa i Sprawiedliwości odebrał finansowanie wielu projektów. To środki z KPO – dodał polityk.  

Kolejną kandydatką, która zabrała głos była Małgorzata Pingot, która powiedziała: – Ja bardzo dziękuję za wszystkie rozmowy, za wszystkie miłe słowa, za państwa uśmiechy, za państwa dobroć, za to, że dzwoniliście do mnie i chcieliście wywiesić na swoich płotach moje banery. To jest cudowne. Jesteście państwo wspaniali. Ono mają pieniądze, oni mają telewizję, oni mają ogromne zasoby całego państwa. Natomiast my mamy siebie, mamy siebie, mamy uśmiech przyjaznych ludzi, mamy dobre serce – mówiła kandydatka do parlamentu.  

– To była moja pierwsza kampania i w pierwszej kolejności chciałbym podziękować ministrowi Grabarczykowi, całej ekipie, całej naszej drużyny. Gosi i Julkowi za wspaniałe wsparcie oraz ludziom, którzy pomagali w całym tym przedsięwzięciu. – powiedział na początku swojego wystąpienia Piotr Laszczyk. – Ta kampania pokazała, że tak naprawdę mamy dużą siłę i dużą jedność. Dwa duże marsze, które odbyły się w czerwcu i w październiku, pokazały, że opozycja zwycięży, opozycja jest silna i zjednoczona. Jeden konkretów, który tak naprawdę ludzie podnosili w rozmowach ze mną podczas tej kampanii, to jest edukacja. Edukacja, która musi być naprawiona. Nie możemy pozwolić na to, żeby młodzi ludzie byli skażeni, fałszywą historią, która dzisiaj ma miejsce. Po wyborach zrobimy wszystko, żeby to było naprawione – mówił Piotr Laszczyk.  

Kolejnym “pierwszakiem” na liście jest Juliusz Wiernicki. – Zamykam listę okręgu 10 Koalicji Obywatelskiej. tak jak powiedzieli moi przedmówcy, to nie była łatwa kampania. To była kampania nierówna. Obiecałem przed kampanią, że wyjdziemy poza miasta, że wyjdziemy na tereny wiejskie, do gmin. I rzeczywiście, próbowałem to robić. Czasem parę godzin jeździliśmy po wsiach, tylko po to, żeby powiesić jeden baner, ponieważ ludzie najzwyczajniej na terenach podmiejskich, bali się powiesić nasze banery – mówił Juliusz Wiernicki. – Jest jeszcze jedna rzecz. Od jakiegoś czasu krąży po sieci filmik pani premier Beaty Szydło. Ona właściwie w najlepszy sposób podsumowała ostatnie 8 lat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Podsumowała sposób, w jaki prowadzą kampanię. Bo rzeczywiście, żeby oddać głos na Prawo i Sprawiedliwość, trzeba by było zamknąć oczy i zacisnąć zęby. Dlatego proszę państwa, otwórzcie oczy, słuchajcie, nie zaciskajcie zębów, zadbajmy o demokratyczną i przyjazną Polskę i już pojutrze, widzimy się przy urnach wyborczych – powiedział Juliusz Wiernicki.  

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!