Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

„Hotel Trybunalski” znika z noclegowej mapy Piotrkowa

– Pożegnania bywają trudne, ale nadszedł czas w którym musimy poinformować Was, że Hotel Trybunalski z dniem 31 lipca kończy swoją działalność – czytamy na facebookowym profilu hotelu. Od wtorku (01.08) nowym zarządcą obiektu (oprócz kręgielni) przez najbliższe lata będzie francuska sieć B&B HOTELS.

Piotrkowski hotel będzie 13 obiektem w Polsce francuskiej sieci B&B HOTELS. Do tej pory ich klienci mogli nocować w Bytomiu, Kielcach, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie, Nowym Targu , Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Warszawie. Od wtorku będzie to także Piotrków Trybunalski.

Ciężko jest rozstać się z czymś, co tworzyło się od początku. Jedenaście lat ciężkiej pracy, pełnej wyrzeczeń i poświęceń. Ile radości z sukcesów i jaka satysfakcja z pełnych uznania słów Gości! Zmiany są trudne, bywają przerażające, ale ostatecznie rozwijają i sprawiają, że jesteśmy dojrzalsi – powiedziała Julia Groblewska z Hotelu Trybunalski. – Dziękuję wszystkim dotychczasowym współpracownikom za to, że razem zdecydowaliśmy o sukcesie tego miejsca! Dziękuje Gościom, którzy nam zaufali! – dodała.

Obiekt to 58 pokoi, 3 sale konferencyjnie, w tym nowoczesna sala VIP, 75 miejsc parkingowych, restauracja, oraz kręgielnia Avocado Club. Warto dodać, że kręgielnia pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli.

4.2 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!