Piotrków TrybunalskiWydarzenia

HARC zaprasza na grę miejską

Już w najbliższą sobotę, (13.04) o godzinie 10.00 w Rynku Trybunalskim rozpocznie się kolejna Gra Miejska HARC, w tym roku zatytułowana tajemniczo: „Zaginione Rodały”

Wszyscy uczestnicy Gry będą mogli wejść w rolę Indiana Jonesa, Sherlocka Holmesa czy Roberta Langdona. – Nachodzi mnóstwo zabawy, spora dawka emocji, góra informacji, szczypta dreszczyku! Organizatorzy jak co roku przygotowali jakąś tajemnicę, skarb, wyzwania… oj będzie trzeba wytężyć umysły – zapewnia Marcin Jończyk, prezes HARCA.

Ile niezwykłych historii skrywa nasze miasto? Dzielenie się z uczestnikami Gier Miejskich HARC tą wiedzą sprawia Organizatorom – członkom Stowarzyszenia HARC dużo frajdy. Od tygodni zbierają niezbędne gadżety z epoki, która będzie zalążkiem fabuły.

Warunkiem udziału w Grze jest rejestracja patrolu  liczącego od 4 do 8 osób + pełnoletni opiekun w nieprzekraczalnym terminie do 10.04.2019 r. do godziny 23.59 za pomocą Karty Zgłoszenia Patrolu dostępnej na stronie: www.harc.com.pl przesłanej w formie elektronicznej na adres: [email protected]. Oryginalnie podpisana Karta Zgłoszenia musi zostać dostarczona Organizatorowi na starcie Gry Miejskiej w dniu 13.04.2019r. Regulamin i karta zgłoszenia

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: