Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

HARC ogłasza plebiscyt „Wolontariusz Roku 2023”

Stowarzyszenia HARC, podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje plebiscyt Wolontariusz Roku. Statuetki przyznane będą w dwóch kategoriach: „Wolontariusz roku 2023” – wolontariat indywidualny, przyznawany przez Kapitułę Plebiscytu, oraz „Wolontariusz publiczności 2023” przyznawany w drodze głosowania w plebiscycie internetowym ogłoszonym na stronach HARC oraz głosowania indywidualnego wśród wszystkich gości uczestniczących w uroczystej Gali Wolontariatu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Galę zaplanowano na 5 grudnia.

Zgodnie z regulaminem, prawo do zgłaszania kandydatur do tytułu „Wolontariusz roku 2023” przysługuje każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej instytucji publicznej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego oraz każdej jednostce harcerskiej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego. Zgłaszający przygotowuje nominację na specjalnym formularzu dostępnym na stronie internetowej www.harc.com.pl gdzie znajdują się także wszystkie informacje dotyczące plebiscytu.

Wierzymy, że wolontariat jest czymś godnym naśladowania. Wielu wolontariuszy każdego dnia działa bezinteresownie na rzecz innych. Poświęcają swój czas wolny, by nasz wspólny świat był lepszy – by było w nim więcej ciepła, dobroci, by żadna istota nie cierpiała z bólu, głodu czy samotności. Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje z terenu Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego w których czynnie działają wolontariusze do zgłoszenia swojego kandydata – kogoś, kto w tym roku w Waszych szeregach okazał się wyjątkowo gorącym sercem – czytamy we wpisie HARCa w mediach społecznościowych.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 15 listopada 2023r.

Ogłoszenia wyników i wręczenie statuetki „Wolontariusz Roku 2023” oraz „Wolontariusz publiczności 2023” odbędzie się 5.12.2023r. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: