GrabicaKulturaWażne wiadomościWydarzenia

Grabica: Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Fotografowanie może być dobrym sposobem na „przetrwanie”, nawet w tak trudnym czasie jak pandemia koronawirusa. Udowodnili to uczestnicy konkursu, który został podsumowany w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.

Celem konkursu było promowanie nowych talentów w twórczości fotograficznej, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności oraz zachęcanie uczestników do dostrzegania piękna w najbliższej okolicy.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, jednak ze względu na panującą pandemię uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród mogło odbyć się dopiero teraz.

Komisja nie miała łatwego zadania, ponieważ wszystkie fotografie były pomysłowe i niepowtarzalne a poziom nadesłanych zdjęć był bardzo wyrównany. Dlatego jury wyłoniło dwa pierwsze miejsca, trzy drugie miejsca, trzy trzecie oraz przyznała dwa wyróżnienia.

I miejsca
Martyna Kowara
Anna Bednarek

II miejsca
Aleksandra Wałęska
Paulina Wenecka
Natalia Niepsuj

III miejsca
Alicja Nowakowska
Patrycja Nowak
Violetta Pabisiak

Wyróżnienia:
Maria Tomaszewska
Jan Derendarz

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy w przyszłości wielu ciekawych kadrów!

Tym, którzy chcieliby poznać sztukę fotografii zachęcamy do udziału w warsztatach fotograficznych, które będą się odbywać w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy jeśli tylko warunki epidemiczne na to pozwolą.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!