Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Gra miejska HARCA za nami

Niemal 200 uczestników z 24 drużyn wzięło udział w sobotniej grze miejskiej. Zabawa zorganizowana przez HARC przyciągnęła drużyny nie tylko z naszego miasta, ale z całego regionu. Najlepszymi okazali się członkowie drużyny „Opryszki” z Piotrkowa, drugie miejsce zajęły „Łyki Szczercowskie” ze Szczercowa, a trzecie: MAKA-PAKA.

Tematem tegorocznej gry, oprócz Piotrkowa legionowego, była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda z drużyn musiała wykonać kilkanaście zadań, w specjalnych punktach kontrolnych, rozlokowanych niemal w całym mieście.

– Kolejna gra miejska HARC już za nami. Mamy nadzieję jako organizatorzy, że wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za ogromne pokłady uśmiechów i radości, fantastyczny klimat i niezapomniane chwile na drezynie, poligonie, straży ogniowej, przepompowni w podziemiach Focusa, czy balu kotylionowym – powiedział na zakończenie Marcin Jończyk, szef HARCA i dodał: – Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej niezapomnianej imprezy. W tym roku poziom gry nie był łatwy. Ale pamiętajcie, to Wy, uczestnicy, wyznaczacie jej poprzeczkę, a w ubiegłym roku podnieśliście ją mocno – dodał Marcin Jończyk.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!