GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Gorzkowice. Forum trzeźwościowe i jubileusz grupy AA

W Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się XXI Forum Trzeźwościowe i XXV rocznica grupy AA „DROMADER”. Program spotkania obejmował między innymi forum trzeźwościowe, część artystyczną, mityng i zabawę taneczną.

Przesłaniem forum jest promowanie zdrowego, wolnego od alkoholu i innych używek stylu życia. Zebranych gości w imieniu organizatorów – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Grupy AA DROMADER w Gorzkowicach, powitała Wioletta Mielczarek.

Na spotkaniu oprócz uczestników forum, obecni byli: o. Andrzej Lemiesz, Alojzy Włodarczyk wójt gminy Gorzkowice, Iwona Kadir sekretarz gminy Gorzkowice, Aneta Karbowiak Przewodnicząca Rady Gminy, radni Młodzieżowej Rady Gminy Gorzkowice oraz kierownicy jednostek organizacyjnych UG.

Podczas uroczystości organizatorzy dziękowali osobom, które w sposób szczególny przez ponad 20 lat wspierały działania trzeźwościowe i abstynenckie na terenie gminy Gorzkowice. Zebrani mogli także wysłuchać wykładu nt. „Dlaczego warto być trzeźwym?”, który poprowadziła Beata Bartczak certyfikowany psychoterapeuta uzależnień.

– Takie fora to wspaniała okazja do zabawy i integracji. To również dzięki nim, osoby uzależnione uczą się jak żyć bez alkoholu. Jest to okazja, by wspierać się wzajemnie i dopingować w trzeźwości. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pomocą przyczynili się do przygotowania tak ważnej uroczystości – mówił wójt Alojzy Włodarczyk.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!