Nadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

XIX Trybunalskie Forum Trzeźwościowe – „Uzależnienie także chodzi w szpilkach…”

Zarząd Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK” zaprasza do udziału w XIX Trybunalskim Forum Trzeźwościowym „Uzależnienie także chodzi w szpilkach…” które potrwa od 16 do 26 października.

Forum rozpocznie spektakl „Jaki Taki” w wykonaniu Teatru Puppetterra. Przedstawienie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, Al. 3-go Maja 12, początek o godzinie 14:45. – To spektakl o złożonych relacjach głównego bohatera z własnym ojcem , matką i licznymi kobietami, które spotkał na swojej drodze. O niemożności pełnego spełnienia w życiu. Być może nastąpi ono dopiero w kontakcie z szeroko-pojętym Bogiem, którego szuka. W tych poszukiwaniach, za każdym razem przeszkadza jakaś demoniczna siła, niszcząca międzyludzkie kontakty. Wrzucająca człowieka w szereg uzależnień. Przedstawienie oparte na faktach z życia występującego aktora. – mówi Mirosław Świech ze Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej “Pałacyk”.

Rezerwacja bezpłatnych biletów pod numerem telefonu: 530 463 337

Ponadto, na 23 października (środa) na godzinę 18:00 w Mediatece 800-lecia zaplanowano spotkanie autorskie z Miką Dunin, autorką książek „Miłość i inne deliria”, „Alkoholiczka”, „Antyporadnik”. Dzień później, także w Mediatece i także o 18:00, odbędzie się spotkanie z piosenką “Taka moja wolność” w wykonaniu Cezarego Klimczyka laureata konkursów i festiwali piosenki abstynenckiej.

W ramach Trybunalskiego Forum Trzeźwościowego odbędzie się także tradycyjna zabawa abstynencka. Zapraszamy do sali OSP Kosów. Zabawa odbędzie się 26 października (sobota) godzina 19:00.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x