GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Gorzkowice: Akcja „Bądź EKO na jesień!”

Dzisiejsza akcja ekologiczna przygotowana przez gorzkowicki urząd gminy „Bądź EKO na jesień ” przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów!

– Podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa jest jednym z najważniejszych i kluczowych elementów ochrony środowiska którą prowadzi nasz urząd. .Ogromnie ważna jest także edukacja i świadomość konsekwencji działalności człowieka dla środowiska naturalnego – stąd też wyjście z inicjatywą zorganizowania tego przedsięwzięcia. – powiedział wójt Alojzy Włodarczyk

W ramach dzisiejszej akcji wójt wraz z Iwoną Kadir sekretarzem gminy, wręczali mieszkańcom sadzonki drzew, krzewów, świeże sałaty i zioła, a także gadżety ekologiczne, które znikały błyskawicznie.

– Pragniemy serdecznie podziękować darczyńcom: Zenonowi Kozłowskiemu, Tomaszowi Piekarskiemu ze Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych w Ochocicach, Zespołowi Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego – Szkółka w Moszczenicy, firmie Nowalijka i Piotrowi Wychowałkowi, za przekazanie gadżetów promocyjnych, zdrowej żywności oraz sadzonek drzew i krzewów, które trafiły do naszych mieszkańców. – dodała sekretarz Iwona Kadir.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!