RozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Gmina Rozprza: Kupuj lokalnie!

Pod hasłem KUPUJ LOKALNIE – Gmina Rozprza, ruszyła akcja służąca wsparciu lokalnego biznesu, pozbawionego dochodów z powodu pandemii koronawirusa. Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk zaprasza wszystkich mieszkańców do wsparcia lokalnych przedsiębiorców.

W ramach kampanii, na gminnych stronach internetowych oraz na profilu facebookowym, prezentowane będą za darmo krótkie oferty firm. Przedsiębiorców, którzy chcą się w ten sposób promować, urzędnicy gminni proszą o przesyłanie na adres poczty elektronicznej efs@rozprza.pl wizytówek firm do zamieszczenia na stronie.

– Róbmy zakupy w lokalnych firmach, które teraz jak nigdy potrzebują naszego wsparcia. Obecne obostrzenia najbardziej uderzają w gastronomię, dlatego zamawiajmy jedzenie na wynos. W ten sposób ocalimy lokalny biznes i nasze miejsca pracy – mówi wójt Janusz Jędrzejczyk. – W tych trudnych czasach każdy z nas może pomóc – wydając, jeśli to tylko możliwe – swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszej gminy. Tym samym wspieramy tych, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat – dodaje wójt.

2.5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!