GminyGorzkowiceGrabicaŁęki SzlacheckieMoszczenicaRęcznoRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Geodeci wyjdą w teren. Sprawdź ważne terminy

W siedmiu gminach powiatu piotrkowskiego rozpoczęły się właśnie nieodpłatne prace geodezyjne związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków. W głównej mierze polegać one będą na pomiarach gruntów i budynków. Jest to związane z aktualizacją bazy ewidencyjnej prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.

Starostwo zachęca właścicieli nieruchomości, na których znajdują się budynki, do wypełnienia oświadczeń co do sposobu użytkowania tych budynków. Informacja ta pozwoli prawidłowo zakwalifikować każdy z budynków do odpowiedniej grupy. Należy wypełnić tylko jedno z oświadczeń.

Oświadczenie dla rolnika – budynki mieszkalne i gospodarcze

Oświadczenie dla rolnika – tylko budynki mieszkalne

Oświadczenie dla właściciela posesji nie prowadzącego działalności rolniczej

Wypełnione oświadczenie należy przekazać (osobiście lub listownie) do Urzędu Gminy lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim. W przypadku wątpliwości jak wypełnić dane oświadczenie zapraszamy na spotkanie informacyjne, gdzie zostanie udzielona pomoc w tym zakresie.

Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań we wszystkich gminach.

Gmina Gorzkowice
termin: 30 listopada 2023 roku (czwartek) o godz. 17:00
miejsce: świetlica wiejska w Plucicach dla mieszkańców obrębów: Bujniczki, Plucice, Szczukocice Majątek i Szczukocice Wieś

termin: 1 grudnia 2023 roku (piątek) o godz. 17:00
miejsce: hala sportowa Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach dla mieszkańców obrębów: Bujnice, Bujnice PGR, Gorzkowice

Gmina Ręczno
termin: 25 listopada 2023 roku (sobota)
miejsce: sala Wspólny Dom w Ręcznie
o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębów: Bąkowa Góra, Będzyn Zbyłowice i Dęba/Dęba-Majstry
o godz. 11:00 dla mieszkańców obrębów: Kolonia Ręczno, Łęki Królewskie i Majkowice
o godz. 13:00 dla mieszkańców obrębów: Łęg Ręczyński, Młynek Poduchowny, Nowinki-Podole, Paskrzyn i Wielkopole

miejsce: Szkoła Podstawowa w Stobnicy o godz. 16:00 dla mieszkańców obrębów: Przewóz, Stobnica i Stobnica-Piła

termin: 2 grudnia 2023 roku (sobota)
miejsce: sala Wspólny Dom w Ręcznie dla mieszkańców obrębu Ręczno

Gmina Moszczenica

termin: 30 listopada 2023 rok (czwartek) o godz. 17:00
miejsce: OSP w Srocku dla mieszkańców obrębów: Srock Prywatny, Srock Rządowy

termin: 2 grudnia 2023 rok (sobota)
miejsce: OSP Jarosty o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębu Jarosty
miejsce: Dom Ludowy w Gajkowicach o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębu Gajkowice

termin: 9 grudnia 2023 rok (sobota)
miejsce: OSP w Babach o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębów: Baby, Kiełczówka, Pomyków i Raciborowice

miejsce: OSP Gościmowice II o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębów: Gościmowice I, Gościmowice II, Kolonia Podolin i Podolin

miejsce: OSP w Gazomi Starej o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębów: Białkowice, Gazomia Nowa i Gazomia Stara

miejsce: Dom Ludowy w Rakowie Dużym o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębów: Daszówka, Karlin, Lewkówka i Pieńki Karlińskie

miejsce: OSP w Rękoraju o godz. 15:00 dla mieszkańców obrębów: Dąbrówka, Imielnia, Rękoraj Wieś, Rękoraj Dobra i Sierosław

miejsce: Dom Ludowy w Rakowie Dużym o godz. 15:00 dla mieszkańców obrębów: Kolonia Raków, Kosów, Michałów i Raków Dużych

termin: 14 grudnia 2023 roku (czwartek) o godz. 17:00 miejsce: GOKiS w Moszczenicy dla mieszkańców obrębu Moszczenica

miejsce: OSP w Moszczenicy dla mieszkańców obrębu Wola Moszczenicka

Gmina Rozprza

termin: 30 listopada 2023 roku (czwartek) o godz. 17:00 miejsce: OSP w Mierzynie dla mieszkańców obrębów: Bryszki, Mierzyn, Rajsko Duże, Rajsko Małe i Kolonia Mierzyn

termin: 1 grudnia 2023 roku (piątek) o godz. 17:00 miejsce: OSP w Lubieniu dla mieszkańców obrębu Lubień

termin: 9 grudnia 2023 roku (sobota) miejsce: OSP w Longinówce o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębów: Cekanów, Janówka, Longinówka, Milejowiec i Milejów

miejsce: Szkoła Podstawowa w Niechcicach dla mieszkańców obrębów: Biała Róża, Budy Porajskie, Niechcice, Wola Niechcicka-sołectwo i Cieślin

miejsce: OSP w Ignacowie o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębów: Ignaców, Kisiele, Magdalenka, Pieńki, Romanówka i Kolonia Stefanówka

miejsce: sala zebrań w Truszczanku o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębów: Gieski, Kęszyn Dzięciary, Świerczyńsko, Truszczanek, Wroników, Bogumiłów i Adolfinów

miejsce: OSP w Straszowie o godz. 15:00 dla mieszkańców obrębów: Bagno, Łazy Duże, Łochyńsko, Straszów i Zmożna Wola

miejsce: OSP w Starej Wsi o godz. 15:00 dla mieszkańców obrębów: Białocin, Stara Wieś, Kęszyn-sołectwo, Nowa Wieś-sołectwo, Budy-sołectwo i Bazar-sołectwo

Gmina Grabica

termin: 1 grudnia 2023 roku (piątek) o godz. 17:00 miejsce: OSP Brzoza dla mieszkańców obrębu Brzoza

termin: 2 grudnia 2023 roku (sobota) o godz. 9:00 dla mieszkańców obrębu Kafar o godz. 12:00 dla mieszkańców obrębu Żychlin

o godz. 15:00 dla mieszkańców obrębu Władysławów termin: 7 grudnia 2023 roku (czwartek) o godz. 17:00 miejsce: OSP w Polesiu

dla mieszkańców obrębów: Majków Folwark, Majków Mały, Polesie, Twardosławice i Wola Bykowska miejsce: OSP w Szydłowie dla mieszkańców obrębów: Cisowa, Kolonia Cisowa, Majków Średni, Szydłów i Kolonia Szydłów

miejsce: OSP w Lubanowie dla mieszkańców obrębów: Kamocin, Lubanów, Papieże, Wola Kamocka i Kolonia Wola Kamocka miejsce: OSP w Żeroniach

dla mieszkańców obrębów: Bleszyn, Kociołki, Maleniec i Niwy Jutroszewskie termin: 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godz. 17:00

miejsce: była Szkoła Podstawowa w Krzepczowie dla mieszkańców obrębów: Kobyłki, Krzepczów, Zaborów i Żądło miejsce: OSP w Rusocinach dla mieszkańców obrębów: Dziewuliny, Gutów Duży, Gutów Mały i Rusociny

miejsce: OSP w Grabicy dla mieszkańców obrębów: Boryszów, Grabica, Kamocinek i Ostrów

miejsce: OSP w Lutosławicach Rządowych dla mieszkańców obrębów: Lubonia Dziwle, Lutosławice Rządowe, Lutosławice Szlacheckie, Majdany i Kolonia Majdany

Gmina Łęki Szlacheckie

termin: 13 grudnia 2023 roku (środa) o godz. 17:00

miejsce: OSP w Trzepnicy dla mieszkańców obrębów: Kuźnica Żerechowska, Niwy, Teklin, Trzepnica i Kolonia Trzepnica

miejsce: OSP w Tomawie dla mieszkańców obrębów: Antonielów, Tomawa, Kolonia Tomawa, Żerechowa i Kolonia Żerechowa

miejsce: Urząd Gminy w Łękach Szlacheckich dla mieszkańców obrębów: Dorszyn, Felicja, Ignaców Szlacheckich, Łęki Szlacheckich i Olszyny

miejsce: Biblioteka w Ogrodzonej dla mieszkańców obrębów: Huta, Lesiopole, Ogrodzona, Piwaki i Stanisławów

termin: 14 grudnia 2023 roku (czwartek) o godz. 17:00

miejsce: świetlica wiejska w Podstolu dla mieszkańców obrębów: Adamów, Bęczkowice, Cieśle, Janów i Podstole

miejsce: OSP w Dobrenicach dla mieszkańców obrębów: Dąbrowa, Dobrenice, Dobreniczki i Górale

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!