KulturaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

„Ewki” maja już 10 lat!

Były wspomnienia, był koncert, były kwiaty, listy gratulacyjne i życzenia – tak w niedzielne (12.03) popołudnie, panie z zespołu wokalnego „EWKI”,  działającego przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury obchodziły jubileusz 10-lecia istnienia zespołu.

Podczas jubileuszowego koncertu panie postawiły na różnorodność i bawiły publikę przy operowych ariach i cygańskich melodiach. Zabrały także gości na spacer brzegami Sekwany w rytm paryskiego tanga. 
Nie zabrakło również repertuaru czeskiego, czy polskich szlagierów Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka, a wszystko przy akompaniamencie instruktora zespołu Andrzeja Górala.

Muzyczna dedykacja popłynęła także od Czesława Kasprzaka, byłego instruktora Ewek, a wyśpiewała ją Oliwia Kondraciuk. Z taneczną niespodzianką wystąpiły panie z warsztatów tanecznych „SENIORITY”. Były też życzenia poetyckie, które dla jubilatek wyrecytował Aleksander Książczak – instruktor warsztatów teatralnych.

Koncert zachwycił publikę. Brawom nie było końca i nie obyło się oczywiście bez bisów. Nie zabrakło także życzeń dla Jubilatek. Te popłynęły od prezydenta Krzysztofa Chojniaka i wiceprzewodniczącej Rady Miasta Wiesławy Olejnik, którzy wręczyli paniom pamiątkowe listy gratulacyjne.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: