Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Do wieczora ciepło do kaloryferów powinno wrócić

Trwają intensywne prace przy naprawie awarii ciepłociągu w al. 3 Maja, do jakiej doszło we wtorek (09.01). W związku z powyższym konieczne było czasowe wstrzymanie dostaw ciepła do okolicznych nieruchomości. Usterka ma być usunięta dziś do godzin wieczornych.

Dostawę ciepła do okolicznych instytucji i bloków wstrzymano w środę o godzinie 8.00. Jak informuje Marek Krawczyński, prezes piotrkowskiej Elektrociepłowni aktualnie trwa wymiana pękniętej rury.
– Czas naprawy sieci jest trudny do określenia, ale zespół pracuje nad przywróceniem dostawy ciepła jak najszybciej to jest możliwe. Po zakończeniu prac konieczne będzie uzupełnienie wody w rurach, a dostawa ciepła powinna zostać przywrócona jeszcze dziś w godzinach wieczornych – mówi prezes Krawczyński.

Mimo że na obszarze objętym wyłączeniami dostaw ciepła znajdują się placówki oświatowe wszelkich szczebli to jedynie w Przedszkolu Samorządowym nr 14 odwołano dzisiejsze zajęcia. Lekcje w szkołach (SP 16, II LO, ZSP nr 6 oraz SOS-W) w środę (10.01) odbywają się zgodnie z planem. Decyzja dotycząca organizacji czwartkowych zajęć ww. placówkach jest uzależniona od terminu przywrócenia dostaw ciepła.

Przerwa w dostawie ciepła dotyczy obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami: Jagiellońskiej, Żeromskiego, Reymonta, Batorego oraz niektórych obiektów przy ul. Krakowskie Przedmieście, Al. 3 Maja, ul. Próchnika i Pasażu Rudowskiego.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!