Dni Piotrkowa 2018

Views: 532

Świętowanie rozpoczęliśmy sportowo. Za IV Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur.  W sobotę i niedzielę w parku św. Jana Pawła II odbędzie się Jarmark Trybunalski. Jak co roku, na przybyłych czekać będą stoiska m.in. z zabawkami, biżuterią, rękodziełem, swojskim jadłem oraz trunkami.  Część artystyczna odbędzie się przy pl. Niepodległości i zaczynie o godz. 16.00. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę koncerty poprzedzą prezentacje piotrkowskich szkół tańca.

Pierwszego dnia Imienin Piotrków, o godz. 19.00, zagra zespól Rail. O 20.30 wystąpi De Mono, a o 22.00 zaśpiewa Katarzyna Cerekwicka.
W niedzielę, o 19.00, zaplanowano występ zespołu „PTB – Philoes & Trybunał”. O 20.30 miał zaśpiewać Ørganek, a następnie hiphopowa grupa JWP/BC. Jednak w związku z transmisją meczu Polska-Kolumbia w Rynku Trybunalskim, program ten uległ delikatnej modyfikacji. Po koncercie „PTB – Philoes & Trybunał” odbędzie się dyskoteka poprowadzona przez DJ, następnie – tuż po zakończeniu meczu Polaków na MŚ w Rosji – zaśpiewa Ørganek, a całość zakończy hiphopowa grupa JWP/BC.

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *