GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

„Diamenty Forbesa” trafiły do firmy Cermont. To kolejne przedsiębiorstwo z powiatu z prestiżową nagrodą

Kolejne „Diamenty Forbesa” które trafił do firmy Cermont z Woli Krzysztoporskiej. – To dla nas ogromny zaszczyt i nieskrywana radość. Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii firm o największych przychodach powyżej 250 mln złotych – powiedział Damian Cieślik, właściciel przedsiębiorstwa. Firma Cermont od lat specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, technologicznym i konstrukcjach stalowych. Jest jedną z najlepszych w kraju w swojej dziedzinie – zauważają specjaliści z branży.

Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów przedsiębiorstw na polskim rynku. Firma Dun&Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Zebrała ona dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2022–2018. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się więc przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny, roczny wzrost wartości firmy.

To wielki sukces, ze udało się nam się rozwijać i rosnąć wbrew przeciwieństwom i zagrożeniom ostatnich lat. To dla nas ogromny zaszczyt i nieskrywana radość. Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii firm o największych przychodach powyżej 250 mln złotych – powiedział Damian Cieślik, właściciel przedsiębiorstwa. – Kolejne „Diamenty Forbesa to sukces całej organizacji, wszystkich pracowników! Dziękujemy Wam za codziennie zaangażowanie i wsparcie! – dodał.

Cermont specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, technologicznym i konstrukcjach stalowych. Damian Cieślik, prezes Cermont, zauważa wzrost popytu ze strony branży kurierskiej, napędzanego e-commerce. Firma realizuje kilka projektów, m.in. dla InPostu, Pentagonu i fabryki samochodów w Tychach. Dział budownictwa przemysłowego w firmie Cermont odpowiada za ok. 70% przychodów, a wytwórnia konstrukcji stalowych za 40-50 mln zł rocznego przychodu. Największe realizacje to m.in. fabryka e-papierosów i dostawa nośnej struktury dla fabryki remontów silników samolotowych. na lotnisku Jesionka w Rzeszowie – czytamy w serwisie Forbesa.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
3 czerwca, 2024 20:11

Gratulacje

Jan
Jan
10 czerwca, 2024 13:52

Super! Wytrwałości i dalszych sukcesów!

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!