Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Dachowanie osobówki, zderzenie z drzewem i wywrócona ciężarówka – bilans porannych wypadków

Warunki do jazdy są fatalne. Silna mgła a także śliska nawierzchnia nie rozpieszczają kierowców. W sobotę nad ranem doszło już do trech wypadków. Około godziny 6 w alejach Armii Krajowej w Piotrkowie osobówka uderzyła w drzewo, dwie godziny później ciężarówka z naczepą na śliskiej drodze w gminie Grabica wpadła do rowu i przewróciła się na bok. Do kolejnego zdarzenia doszło w Zaborowie. Tam osobówka wpadła do rowu i dachowała.

Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 6 rano w alejach Armii Krajowej na wysokości ZUSu. Kierujący skodą, prawdopodobnie wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Autem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich została lekko ranna i trafiła do szpitala. Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili piotrkowscy strażacy.

Do kolejnego zdarzenia doszło dwie godziny później na DW 473 w Lubanowie w gminie Grabica. Taj ciężarówka z naczepą na zakręcie wpadła w poślizg i przewróciła się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na czas podnoszenia pojazdu z rowu, droga będzie zablokowana.

Następne zdarzenia to dachowanie w Zaborowie (gm.Grabica). Kierująca fiatem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Poszkodowanej pomocy udzieliła załoga pogotowia ratunkowego.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!