Fot. Jarosław Krak

Czarzasty: Nie przywozimy kandydata na prezydenta w teczce. Decyzja należy do Ostrowskiego

Views: 300

Włodzimierz Czarzasty spotkał się z piotrkowskimi działaczami SLD. Zapytany o wskazanie kandydata na prezydenta Piotrkowa mówi: – Nie jestem Grzegorz Schetyna. Nie przewozimy kandydatów w teczce.

Przewodniczący SLD spotkał się z sympatykami swojej partii w Domu Technika. Mówił między innymi o referendum w sprawie zmian w konstytucji, rozdziale państwa od kościoła, aborcji, prawach kobiet czy zbliżających się wyborach do parlamentu i przede wszystkim samorządowych. – Byłbym dumny, gdybyś poprowadził listę do sejmiku z tego okręgu – mówił do Artura Ostrowskiego. Lider SLD zapytany o wskazanie Ostrowskiego jako kandydata na prezydenta Piotrkowa mówi: – Nie jestem Grzegorz Schetyna, nie przewozimy kandydatów w teczkach. Schetyna zawiózł już dwóch kandydatów do Wrocławiu, nie pytając nikogo o zdanie – mówił Grzegorz Czarzasty. O czym jeszcze mówił szef SLD?

Posłuchaj rozmowy naszego reportera.

Komentarzy: 3

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. Czarzasty, bardzo inteligentny gość, jak się go słucha. Tylko czemu SLD w Piotrkowie kolaboruje z “kościelnymi”… hm

  2. Akcję informacyją mają taką, że prawie nikt nie przyszedł. A szkoda. Warto czasami posłuchać coś innego niż PIS czy PO.

  3. CZAZASTY DO PANI OGOREK TOCI BARDZO DUZO BRAKUJE. A TA KONSTYTUCJA TO JEST NIE PRAWNA BO WYSCIE TO Z KWACHEM USTANOWILI BEZ KWOFUM.