GminyGrabicaKulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

CLEO już w ten weekend wystąpi w Grabicy!

CLEO wystąpi niebawem w Grabicy. Wydarzenie znane wcześniej jako Festyn Wieprzowiny, w tym roku zmieniło formułę na „Święto Gminy Grabica”. Zabawa odbędzie się na placu w okolicy urzędu gminy, a zaplanowano ją na niedzielę 22 maja.

– Wyjątkowe przedsięwzięcie, podczas którego zostanie zorganizowana wystawa branżowa, która stanie się doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dostawcami wieprzowiny.To także idealna okazja do nawiązywania nowych relacji biznesowych i miejsce do prezentacji nowości na rynku. – mówi wójt Krzysztof Kuliński, i dodaje: – Nieodłączną częścią wydarzenia jest bogaty program artystyczny, liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, degustacja potraw. W tym roku do Grabicy zaprosiliśmy wyjątkową artystkę. To muzyczna idolka wielu osób czyli CLEO. – mówi wójt.

W programie oprócz występu CLEO zaplanowano występu lokalnych zespołów ludowych: Choberki i Grabiczenie, a także Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Grabica. Ponadto odbędzie się biesiada z zespołem Porto i dyskoteka pod gwiazdami.

Wzorem lat ubiegłych część wystawiennicza, jak i artystyczna odbędą się na placu przy Urzędzie Gminy w Grabicy.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!