GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Burmistrz Wolborza spotkał się z nauczycielami

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W przeddzień święta nauczycieli z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych spotkał się Burmistrz Wolborza.

Każdego roku w Dniu Edukacji Narodowej środowisko nauczycieli i pracowników oświaty gminy Wolbórz spotykało się z władzami gminy. W tym roku takiego szerokiego spotkania nie będzie z wiadomych powodów. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros spotkał się tylko z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych:

  • Iwoną Glejzer dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Wolborzu
  • Anną Drozdowską dyrektorem SP w Goleszach Dużych
  • Grzegorzem Adamczykiem dyrektorem SP w Wolborzu

W spotkaniu uczestniczyli także Zbigniew Klewin przewodniczący Rady Miejskiej oraz Elżbieta Bijoch Sekretarz Gminy Wolbórz.

Dyrektorzy szkół i przedszkola z terenu gminy wspólnie podkreślili na spotkaniu z Burmistrzem Wolborza potrzebę wrócenia do normalnego trybu nauczania w swoich placówkach. Ten rok z powodu pandemii koronawirusa zmusił zarządzających oświatą w naszej gminie do zmian w procesie edukacji. Wprowadzono wiosną zdalne nauczanie, a od września wiele organizacyjnych obostrzeń, aby chronić młodzież przed pandemią.

W trakcie spotkania Burmistrza z dyrektorami były życzenia, przede wszystkim zdrowia dla kadry nauczycieli, pracowników oświaty i uczniów oraz szybkiego powrotu do normalnego trybu nauczania bez zagrożenia pandemią, która to może przerwać naukę.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!