GrabicaWydarzenia

Boiska dla szkoły w Brzozie w prezencie od P3

P3 – długoterminowy inwestor, właściciel i zarządca obiektów logistycznych sfinansował budowę dwóch boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w miejscowości Brzoza (gm. Grabica). Boisko do piłki nożnej oraz boisko wielofunkcyjne zostały w środę (30.05) oficjalnie otwarte z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Po sąsiedzku – w Woli Bykowskiej – znajduje się park logistyczny P3 Piotrków. W uroczystości, oprócz kierownictwa parku P3, brali udział włodarze gminy Grabica, powiatu piotrkowskiego i województwa łódzkiego.

– Chcemy być dobrymi sąsiadami, dlatego chętnie podejmujemy działania, które mogą uprzyjemnić i uatrakcyjnić życie mieszkańców w okolicach naszych parków. Dwa lata temu P3 sfinansowało odnowienie elewacji szkoły w Brzozie, a w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na budowę boisk. Mamy nadzieję, że będą one dobrze służyły lokalnej społeczności przez wiele lat – podkreślił Bartłomiej Hofman, Managing Director w P3 Logistic Parks w Polsce, i dodał: – P3 jest inwestorem odpowiedzialnym społecznie. Interesują nas nie tylko nasze budynki, ale również ich najbliższe otoczenie i to jak na nie wpływają. Cieszymy się, że możemy angażować się w lokalne inicjatywy i staramy się utrzymywać dobre relacje z mieszkańcami, wspierać ich, jeśli jest to możliwe.

– Cieszę się, że nasi uczniowie będą mogli korzystać z nowoczesnych boisk. Wierzę, że dzięki temu łatwiej będzie im rozwijać sportowe pasje, a treningi będą dużo przyjemniejsze – dodał Jarosław Janczak, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzozie.

– Kiedy ja chodziłem do szkoły, nie było takich fajnych boisk – mówił z zadowoleniem Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski. – Bardzo dziękujemy ze taki podarunek. Dzięki firmom logistycznym, powstaje kolejna infrastruktura społeczna z której korzystają mieszkańcy ziemi piotrkowskiej, w tym najmłodsi mieszkańcy powiatu. Ciesze się, że powiat jest miejscem w którym powstają inwestycje w zakresie logistyki. Mam nadzieję, że wyszkoli się tu przyszły następca Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego – dodał z uśmiechem Piotr Wojtysiak.

Krzysztof Kuliński, wójt gminy Grabica, podsumował: – Doceniamy fakt, że firma P3, nie tylko buduje swoje magazyny i płaci podatki w naszej gminie, ale chce być również częścią społeczności. Wspólnymi siłami możemy więcej zrobić dla mieszkańców.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukas
Lukas
30 maja, 2018 14:00

Ci z gminy i powiatu po co przyjechali? Słuchajcie ludzie – daliśmy ciała, przez 30 lat wam boiska nie zrobiliśmy! Dobrze, że inwestor przyszedł i zrobił. No ale skoro już jesteśmy, to chociaż zapozujemy do zdjęcia przed wyborami.

Lucas
30 maja, 2018 19:58

Goście przez wszystkie swoje kadencje boiska nie zrobili, a teraz wstęgę przecinają? Dobrze, ze P3 się trafił, bo i gmina, i starostwo przez lata nie zrobiła tam nic!

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!