GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Bezpłatna pomoc prawna w Gorzkowicach

W Gorzkowicach już działa punkt udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej mieszkańcom. To kolejna wspólna inicjatywa Starostwa Powiatowego w Piotrkowie i gminy Gorzkowice.

Takiego punktu do tej pory w gminie Gorzkowice nie było. – Dzięki podpisanemu porozumieniu mieszkańcy będą mogli korzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez adwokatów z Okręgowej Rady Adwokackiej z Częstochowy i Radców Prawnych z Izby Radców Prawnych z Łodzi. To ważna pomoc dla osób, których nie stać na prawnika – podkreśla wójt Alojzy Włodarczyk.

– To bardzo dobra wiadomość dla nas mieszkańców. Cieszę się, że wójtowi udało się taki punkt sprowadzić do naszej gminy. Nie każdego stać na zapłacenie za poradę prawnika czy napisanie pisma do sądu, a oni nam tu pomogą to zrobić – mówi pani Maria, mieszkanka Gorzkowic.

Punkt mieści się w Domu Kultury Gminy Gorzkowice ul. Cmentarna 5. Interesanci przyjmowani są w poniedziałki od. godz. 14:00 do godz. 18:00 oraz środy od 14:00 do 18:00. Spotkanie z prawnikiem musi być wcześniej ustalone. Termin wizyty można rezerwować w Wydziale Aktywizacji Społecznej piotrkowskiego Starostwa: tel. 44 732 88 18, e-mail: poradyprawne@powiat-piotrkowski.pl oraz za pośrednictwem strony internetowej przeznaczonej do zapisów: https://np.ms.gov.pl/zapisy

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!