Nadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

O bezpieczeństwie nad wodą – w czwartek piknik na Słoneczku!

Prezydent Miasta oraz Komendant Miejski Policji zapraszają na piknik „Kręci Mnie Bezpieczeństwo Nad Wodą”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek (20.06) w godz. 10:00-13:00 na miejskim kąpielisku „Słoneczko”.

Sezon plażowy powoli się rozpoczyna, a słupki termometrów pokazują wysokie temperatury. W takich warunkach wiele osób szuka relaksu nad wodą, gdzie można się ochłodzić. Bezpieczeństwo nad wodą to temat, który powinien być traktowany z najwyższą powagą, gdyż woda, choć jest źródłem odpoczynku i zabawy, kryje w sobie wiele niebezpieczeństw.

Prezydent Juliusz Wiernicki oraz Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Radosław Malanowski, zapraszają na piknik „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek (20.06) w godz. 10.00-13.00 na miejskim kąpielisku „Słoneczko”.

Oprócz informacji na temat bezpieczeństwa, w programie znajdziemy także: pokazy ratownictwa, znakowanie rowerów, symulator dachowania, psy policyjne i ich szkolenie, pierwsza pomoc, konkursy oraz wiele gier i zbaw.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!