SportWydarzeniaZapasy

Bernatek wraca na tarczy – WIDEO

Mateusz Bernatek z AKS Piotrków wraca z Mistrzostw Europy. W zawodach rozgrywanych w Rzymie, przegrał z tureckim zawodnikiem.

Nie miał szczęścia nasz Wicemistrz świata z 2017 roku z Paryża Mateusz Bernatek, który w kwalifikacjach kategorii 72 kg przegrał 2:3 z Turkiem Selcukiem Canem. Rywal Polaka awansował do półfinału, w którym przegrał walkę z Ukraińcem Jurijem Łomadze zamykając Bernatkowi drogę do repesażu.

Suchej nitki na polskich zawodnikach nie zostawił asystent trenera Piotr Stępień.

Piotr Stępień: Nie możemy tak przegrywać

Trener Piotr Stępień podsumował start reprezentacji Polski w stylu klasycznym na Mistrzostwach Europy w Rzymie. Sport zapaśniczy wspiera:#MinisterstwoSportuorazPolska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Opublikowany przez Polski Związek Zapaśniczy Wtorek, 11 lutego 2020

Szansę na medal ma kolejny zawodnik piotrkowskiego AKS. Murad Gadżijew na macie pojawi się w piątek.

Foto i wideo: Polski Związek Zapaśniczy.