Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Będzie remont ul.Rolniczej przy przejeździe PKP

Brakujący fragment niewyremontowanej ulicy Rolniczej w bezpośrednim sąsiedztwie przejazdu kolejowego, poddany będzie modernizacji. Magistrat ogłosił już przetarg na wykonanie prac.

Chodzi o około 65-metrowy odcinek drogi, pomiędzy zmodernizowanymi fragmentami ulicy Rolniczej po obu stronach linią kolejowej. – Przetarg jest już ogłoszony. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wykonawca po podpisaniu umowy będzie miał czas na wykonanie prac do połowy grudnia. PKP PLK przełożyło już swoja infrastrukturę – między innymi zmieniła lokalizację semaforów. Wykonany będzie nowy chodnik, ścieżka rowerowa i nowa jezdnia – informuje Małgorzata Majczyna z piotrkowskiego magistratu.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
19 października, 2020 15:42

zrobilibyście brzeźnicką

Piotrków
Piotrków
19 października, 2020 16:40

Magistrat niech przejedzie się ul. Wiatraczną. Ludzie uciekają od korków Wszystkimi ulicami po tym MIEŚCIE. Roosevelta bez komentarza, Żelazna również… Wyjechać z miasta na północ to kosmos. Pojechałem raz
ul. Wiatraczną. Asfalt to tam będzie pewnie za 50 lat ale może chociaż równiarkę w trym roku magistrat tam skieruje. W gminach drogi do pół są lepsze.

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!