Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Będą zatrzymywać ruch na A1 – wiemy którędy biegną objazdy

W związku z wejściem w kolejny etap prac na budowie odcinka „A” autostrady A1, wykonawca – firma Budimex informuje, że w nocy z środy na czwartek należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu.

Prace,  o których mowa, są związane z montażem instalacji pod wiaduktem na drodze powiatowej Pieński – Lutosławice na 339 kilometrze drogi (biegnącym nad autostradą).

Montaż będzie wymagał KILKUKROTNEGO wstrzymania ruchu, na czas nie dłuższy niż 15 minut (każdorazowo). Początek prac to godzina 19:00 w środę 22 lipca, zakończenie w czwartek 23 lipca o godzinie 6:00.

Odcinek na którym będzie zamykany ruch, będzie można ominąć jadąc:

– od Łodzi: na węźle Tuszyn należy zjechać na DK 12/91, dojechać węzła Piotrków Trybunalski Północ i tu wjechać na S8, a następnie dotrzeć do węzła Piotrków Trybunalski Zachód, gdzie powrócimy na autostradę A1.

– od Katowic: na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, skręcić w prawo, na S8 w kierunku Warszawy, dojechać do węzła Piotrków Trybunalski Północ, gdzie należy zjechać na DK 12/91, skąd trzeba dojechać do węzła Tuszyn, gdzie powrócimy na A1.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!