GminyGorzkowiceNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Będą morsować dla chorej Pauliny

Akcja charytatywna dla Pauliny Adamus odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 lutego nad Zalewem Cieszanowiskim. To mieszkanka Bujen, która w wieku 12 lat doznała niedokrwiennego udaru mózgu, skutkiem którego jest prawostronny niedowład ciała i afazja całkowita.

– Aby Paulina wróciła do zdrowia i sprawności, potrzebna jest intensywna, ale przede wszystkim kosztowna, rehabilitacja oraz terapia neurologopedyczna i psychologiczna. Każdy, kto zechce przyłączyć się do wspólnego morsowania, będzie mile widziany. Kandydat na Morsa może liczyć na krótki instruktarz praktyczny – zapewnia wójt Gorzkowic Alojzy Włodarczyk.

O rozpocznie się 14.30 rozgrzewka przed pierwszym wejściem do wody, którą poprowadzą instruktorki zumby. Po morsowaniu będzie można skorzystać z sauny.

W programie znajduje się również Karnawałowy Bieg Morsa i Karnawałowy Bieg Małego Morsa. Czekać będą na wszystkich atrakcje kulinarne: grillowana swojska kiełbaska, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, barszczyk czerwony z pasztecikami, grochówka, kiermasz ciast, gorąca herbata i wata cukrowa.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!