Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Aż 17 kandydatów do tytułu „Wolontariusz roku”. Znamy ich nazwiska!

Aż 17 osób zgłoszono do plebiscytu „Wolontariusz roku” ogłoszonego przez stowarzyszenie HARC. – Chcielibyśmy wyróżnić, nagrodzić wolontariuszy, którzy działają w Piotrkowie Trybunalskim i w powiecie piotrkowskim – mówią organizatorzy.

Przypomnijmy, że statuetki przyznane będą w dwóch kategoriach: „Wolontariusz roku 2023” – wolontariat indywidualny, przyznawany przez Kapitułę Plebiscytu, oraz „Wolontariusz publiczności 2023” przyznawany w drodze głosowania w plebiscycie internetowym ogłoszonym na FB stowarzyszenia, a także wśród osób które będą obecne na grudniowej gali wolontariatu.

Chcielibyśmy wyróżnić, nagrodzić wolontariuszy, którzy działają w Piotrkowie Trybunalskim i w powiecie piotrkowskim. Pokazać też innym ludziom, że że wolontariat jest fajny, wyjątkowy, że to, co robią wolontariusze, jest ważne. Wolontariuszy zgłaszać mogą instytucje, w których jest wolontariat, więc są to stowarzyszenia. Jest to na przykład schronisko, szkoły itd. – mówi Kalina Mielczarek z HARCa.

W poniedziałek wieczorem (20.11) na facebookowej stronie Harca ruszyło internetowe głosowanie. Osoba która zdobędzie najwięcej głosów, ma szansę otrzymać tytuł „Wolontariusz publiczności 2023”. Głosowania dopełnią jednak goście gali wolontariatu i to oni ostatecznie zdecydują o przyznaniu statuetki od publiczności.

Lista zgłoszonych wygląda następująco: Piotr Domaradzki, Artur Jędrzejczyk, Marta Kępska, Anna Kiedrzynek, Anna Kleszczyńska, Angelika Klęska, Kamila Kociołek, Ludwik Konradi, Joanna Kosuń-Dylong, Natalia Krasoń, Przemysł Król, Anna Magiera, Barbara Malinowska-Cłapa, Ewelina Orłowska, Anna Robakowska, Grażyna Rybak, Jacek Świstak.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ludwik
Ludwik
20 listopada, 2023 23:14

Zacna ekipa😁👍

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!