Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Awaria ciepłociągu w Piotrkowie

Dziś około godziny 13. doszło do awarii ciepłociągu przy ul. Hutniczej. Usterka jest bardzo poważna. Zdecydowana część miasta na czas usunięcia awarii będzie ogrzewana z ciepłowni C-1 przy ul. Orlej – informuje piotrkowski magistrat.

Jak czytamy w komunikacie, służby „Elektorciepłowni Piotrków” szacują, jak duża jest usterka i dopiero na tej podstawie określą czas jej naprawy. – Jedno jest pewne: awaria jest bardzo poważna, ponieważ nie byliśmy w stanie utrzymać ciśnienia w sieci – informuje Marek Krawczyński, prezes „Elektrociepłowni Piotrków”.

– Zasilanie z obiektu C-2 przy ul. Rolniczej utrzymamy na minimalnym poziomie tak, aby dostarczać ciepło do przedszkola przy ul. Topolowej i szkoły przy ul. Wysokiej. Praktycznie pozostała część miasta będzie zasilana z ciepłowni C-1 przy ul. Orlej. W związku z powyższym mogą wystąpić niedogrzania niektórych budynków, a w pojedynczych przypadkach nawet całkowity brak dostaw ciepła – ostrzega prezes Krawczyński.

– Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej usunąć usterkę i przywrócić pełne dostawy ciepła do mieszkań – podsumowuje Marek Krawczyński.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
14 grudnia, 2022 21:34

Piotrków, moje miasto, takie piękne.
Ile metrów rur ciepłowniczych wymieniono w ciągu ostatnich 10 lat?
A jakie nagrody z zysków przyznały sobie władze MZGK i Ciepłowni?
„Można jeszcze lepiej, bo kocham Piotrków!”

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: