Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Awaria ciepłociągu – w całym mieście brakuje ciepłej wody – AKTUALIZACJA

Elektrociepłownia Piotrków informuje, że nastąpiła awaria ciepłociągu. W całym mieście występują problemy z dostarczaniem ciepłej wody.

– Awaria jest poważna. Odnotowujemy ubytek w wielkości 40 metrów sześciennych wody na godzinę, dlatego musieliśmy wstrzymać dostarczanie ciepłej wody w całym mieście. Obecnie pracujemy nad zlokalizowaniem miejsca awarii – informuje Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni.

– Wszyscy dostępni pracownicy szukają miejsca awarii. Będziemy pracować do skutku, także w nocy. Natychmiast po zlokalizowaniu miejsca pęknięcia rury ekipy przystąpią do usunięcia awarii – dodaje Krawczyński.

W związku z zaistniałą sytuacją występują przerwy w dostawie ciepłej wody. Na obecnym etapie nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta.
– Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy mieszkańców o cierpliwość. Dokładamy wszelkich starań, aby ciepła woda jak najszybciej znów pojawiła się w kranach – dodaje prezes Krawczyński.

AKTUALIZACJA:

– Awaria nastąpiła w okolicy przyłącza do bloku przy ul. Tuwima 1 – informuje Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni i dodaje, że budynek na czas naprawy awarii został odłączony z sieci. – Uruchamiamy już kotły, aby całe miasto znów zaopatrzyć w ciepłą wodę – dodaje.

Jak zapewnia prezes Krawczyński we wczesnych godzinach porannych we wszystkich kranach (z wyjątkiem bloku przy ul. Tuwima 1) będzie ponownie płynąć ciepła woda.

Awaria przy bloku przy ul. Tuwima 1 będzie usuwana od rana, ale nie będzie to już miało wpływu na dostarczanie ciepłej wody dla innych użytkowników w całym mieście.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko Polski zal
Tylko Polski zal
17 czerwca, 2020 12:03

Ile trzeba zjeść śniegu by popierać i głosować na Dudę

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!